Дитячі майстер-класи з доставкою - Family Quest

Дитячі майстер-класи з доставкою

Дитячі майстер-класи з доставкою на дім!

Дорогі батьки, наша команда Family Quest щодня працює над тим, щоб зробити карантинні канікули для дітей веселими та святковими, не виходячи з дому. Ми вже запустили online привітання, зробили трішки щасливішими за дітей з відео-зв'язку та розробили круті бокси для домашніх квестів всією сім'єю. А тепер настав час для майстер-класів! Цей вид розваг вже давно став для дітей по-справжньому улюбленим, навіть фокуси та хімічне шоу відійшли на другий план.
Наші організатори Family Quest не перестають дивувати, тому ми з радістю розповідаємо вам про нашу новинку – майстер-класи з безпечною доставкою додому!

Як це працює?

  • Ви обираєте з нашого списку будь-який майстер-клас, який найбільше сподобався вам чи дитині та замовляєте його у нашого адміністратора.
  • Далі майстер-організатор пакує усе необхідне для проведення майстер-класу: усі матеріали абсолютно нешкідливі для дітей та їх вистачить на всіх заявлених учасників.
  • Після цього наш кур'єр привозить зібраний майстер-клас прямо до вас додому.
  • І нарешті найцікавіше: у погоджений час наш майстер вийде з вами у прямий ефір або зв'яжеться по відео-зв'язку і повноцінно проведе майстер-клас. Він пояснюватиме і контролюватиме кожен крок, даватиме корисні поради і відповідатиме на всі питання.

⚡️ Такі майстер-класи можна проводити як під час дня народження, так і для розваги всією сім'єю – кожен учасник отримає сувенір, зроблений своїми руками та позитивні емоції, яких нам так бракує останнім часом! 🙏🏻

🖼 Список майстер-класів від Family Quest:

♦️ Майстер-клас з виготовлення слаймів
Здається, вже не залишилося батька, який не знає, що це таке — цей слайм. Кожен учасник отримає спеціальні матеріали для створення індивідуального сувеніру. Вони будуть різних форм, кольорів, з блискітками або без - сучасні діти дуже люблять колекціонувати таких лизунів.

♦️ Майстер-клас з виготовлення іграшок-антистрес
Батьки, а пам'ятайте, раніше були капітошки, яких можна було м'яти і відчувати, як іграшка набуває певної форми через спеціальне наповнення всередині? Зараз ці іграшки вже сучасні і виглядають більш стильно та яскраво. Однак їх створення все ще залишається улюбленим заняттям для багатьох хлопців та дівчат.

♦️ Майстер-клас з виготовлення масок
Дуже популярний та актуальний майстер-клас на сьогодні. Діти створять свої, індивідуальні маски – це не тільки весело, а й чудовий захист для здоров'я вашої дитини.

♦️ Майстер-клас з виготовлення ловця снів
Ловець снів - це справжній талісман-оберіг північноамериканських індіанців, що охороняє сплячого від злих духів. Наш майстер навчить дітей самостійно виготовляти ці амулети, розкаже цікаві легенди, а також пояснить значення певних символів.

♦️ Майстер-клас з розпису пряників
Хто не хоче прикрасити справжні імбирні пряники до світлого свята Великодня? Кожна дитина отримає не тільки харчові барвники та все, що потрібно для малювання, але ще й спеціальні форми для випікання пряників. Такий процес спільного приготування точно зробить вашу сім'ю ще ближче, а час пролетить зовсім непомітно.

♦️ Майстер-клас з малювання кольоровим піском
У кожного учасника буде на вибір свій спеціальний малюнок, де кожен елемент необхідно засипати піском певного кольору. Тут і фантазія працюватиме, і дрібна моторика рук розвиватиметься. Такий майстер-клас радимо проводити для дітей до 8 років, проте якщо ваша дитина любить пісочні картини, то сміливо замовляйте цю розвагу!

💸Вартість майстер-класу з доставкою додому по Києву:
1400 грн/до 4 участников.
(дополнительный участник — 200 грн)
Бронюйте за телефонами:

📲 063 395 73 72 — ТРЦ Cosmo Multimall

📲 099 244 72 73 — ТЦ Gorodok Gallery

Наші контакти: https://familyquest. com. ua/contacts/

Або пишіть нам в Instagram Direct або Messenger

Емоджі
Так же вы можете заказать бесплатное online-поздравление своему имениннику или же выбрать семейный квест дома.
Звоните! Наши организаторы работают каждый день ❤️