Про компанію - Family Quest

Про компанію Family Quest

Де відсвяткувати дитячий день народження у Києві?
Компанія Family Quest — це не просто команда, ми — родина!😊

Вже більше трьох років ми створюємо захоплюючі живі квести для дітей та сімейні квест-кімнати. За цей час ми дізналися секрет, як здивувати навіть найвибагливішого юного гостя та робити дитячі шоу програми, які хочуть відвідати ще й ще.
У нашій компанії співробітники люблять свою роботу, тому вони завжди щиро вам раді і готові зробити все, щоб ви залишилися задоволеними та прийшли до нас ще. Ми гарантуємо, що ви отримаєте захоплення від нашого сервісу та організації дитячого дня народження у стилі квест. Всі святкові турботи ми візьмемо на себе, а вам залишиться тільки милуватися, як радіють ваші діти.
У команді Family Quest панує атмосфера дружби та взаєморозуміння, саме тому наші квест-кімнати – найкраще рішення для сімейного відпочинку.

 

 

 

Ми – це ідеальне рішення для питань, які постійно виникають у всіх турботливих батьків:

Де святкувати дитячий день народження у Києві не банально?

Як відсвяткувати дитячий день народження ідеально?

Де знайти яскравих акторів, які зможуть знайти підхід до кожного гостя?

Тепер ви можете відпочити, ми усе вирішим за вас!

🔎 Квести для дітей від Family Quest стануть потужним тімбілдингом для класу та чудовим форматом для святкування випускного або іншого дитячого заходу. Ви можете замовити реальний квест для дітей у торгових центрах: Cosmo Multimall, Gorodok Gallery або виїзну програму на будь-якій локації. Ми можемо все, і навіть більше!💥