Сучасний випускний для дітей у Києві - Family Quest
23 Апр

Сучасний випускний для дітей у Києві

Яскраве, активне та веселе свято — випускний від Family Quest у Києві!

До завершення карантину вже залишилось так мало...Так мало залишилось й до організації та святкування дитячого випускного!

Що робити? Де святувати? Як організувати все так, щоб такі вже дорослі та сучасні діти були по-справжньому щасливими в цей день?

Наша команда Family Quest вже 5 років створює для дітей усе: дні народження, випускні, квести для класів та командні ігри. Тож, ми точно знаємо, що запропонувати дітям, які люблять дивитись YouTube, знімають відео в TikTok або ж постійно грають у телефон або планшет.

Любі батьки, пропонуємо вам розглянути 3 варіанта святкування дитячого випускного від нашої команди Family Quest!

Квести на свіжому повітрі — чудовий варіант для великої компанії. Природа, величезний простір для активних розваг та командні завдання. У наших квестах ми поєднали ігри на тімбілдінг, логічні завдання, тематичні конкурси та загадки на розвиток мислення. Наші програми мають на меті не тільки розважити дітей, а ще й допомогти їм покращити креативні здібності, навчитися працювати в команді та вміти довести свою точку зору. Усі завдання наші сценаристи прописують під вік, тому можна не хвилюватися, що дітям буде сумно або занадто легко.

З варіантами квестів на природі у Києві можна ознайомитись за посиланням:

https://familyquest.com.ua/team_quests/kvest-na-vypusknoj-dlya-4-klassa-v-kieve/

Єдиний мінус такого свята — непостійність погодних умов, а тому може бути таке, що дощ стане на заваді проведенню нашого свята. Але спеціально для таких випадків ми підготували ще 2 варіанти сучасного випускного для дітей в Києві!

Лазерні бої — весело, активно та «не так, як у всіх». Звичайно, це не буде схоже на такий зрозумілий та стандартний випускний, але хто сказав, що не можна есперементувати? Тим паче ми точно знаємо, що лазертаг — одна з улюблених дитячих ігор. Зброя в нас легка, а інфрочервоні промені безпечні для здоров'я. Тому, як варіант, ми б радили розгледіти і цю пропозицію. І підходить ця гра не тільки хлопцям, а й дівчатам. Скажемо чесно, у нас навіть на Дні народження дівчата замовляють собі лазертаг. Протягом гри діти поділяться на команди, а ведучі, які супроводжуватимуть їх, даватимуть спецільані завдання та підніматимуть настрій. Адже  випускний для дитини — це про щастя, сміх та тільки позитичні емоції!

Детальніше ознайомитись із лазертагом на дитячий випускний в Києві можна за посиланням:

https://familyquest.com.ua/news/lazerni-boyi-na-vipusknij-v-trts/

Недоліком цього варіанту може стати обмежена кількість гравців. Приміщення та кількість зброї дозволяє грати одночасно не більш, ніж 18 гравцям. Тому, якщо у вас дуже великий клас (а може й не один), наша пропозиція із неоновою дискотекою буде точно в ціль!

Справжній неоновий зал, величезний простір для танців, караоке та приміщення для банкету — ідеальний варіант для активних дітей, яким дуже важко всидіти на місці. Усі програми ми прописуємо під вік та побаження дітей, а тому протягом дискотеки вони почують улюблені пісні, пограють в Just Dance та пройдуть веселі випробування від наших ведучих.

Скажімо чесно — була б ця дискотека в нашому віці, ми б точно вмовили батьків на такий формат святкування! Танці, караоке, безалкогольні коктейлі та круті ведучі. Хіба може бути ще яскрвіший випускний з 4 класу?

Деталі та варіанти неонової вечірки на випускний в Києві нижче за посиланням:

https://familyquest.com.ua/team_quests/vypusknoj-v-neon-dance-club-na-oboloni/

Якщо ж у вас залишились питання або ж ви хочете запропонувати свій варіант випускного для 4 класу — телефонуйте нашим організаторам. Вони залюбки втілять будь-яку ідею в життя!
☎️+38 063 395 73 72