Вашій дитині набридли звичайні аніматори? - Family Quest
05 Сен

Вашій дитині набридли звичайні аніматори?

Команда “Family Quest” вже 4 роки втілює мрії сучасних дітей у реальність!  Професійні актори та ведучі, які завжди на крок попереду та знають, що потрібно для найкращого свята. Квести для дітей з акторами, космічний Лазертаг, дитячі квест-кімнати - свято не таке як у всіх, у новому сучасному форматі!

Для дітей віком від 6 років!

Ви маєте можливість обрати сюжет гри для вашої дитини та навіть доповнити або внести зміни до сценарію. Більше 30 тематик квестів - “Майнкрафт”, “Фортнайт”, “Зоряні війни”, “Блогери”, “Люди в чорному”, “Джуманджи” та багато інших.

Якщо ваша дитина активна і вимагає сучасного і драйвового відпочинку,  “Family Quest” запрошує її стати учасником справжніх Лазерних боїв.

Яскравий космічний лабіринт з таємничими ходами і тунелем, де кожен гравець відчує себе героєм міжгалактичної пригоди.

Міжгалактичний лазертаг - абсолютно безпечний, тому що всі постріли відбуваються завдяки інфрачервоному променю, а спеціальний датчик фіксує результати гри.

Сучасних дітей і підлітків дуже складно здивувати і захопити, тому “Family Quest”  створив неонову дискотеку - один з найоригінальніших і яскравих способів круто провести День народження, випускний або будь-яке інше свято.

Дискотека в Neon Dance Club - це ціла шоу - програма для дітей та підлітків з баром безалкогольних коктейлів, космічним DJ, неймовірним світлом і сучасною музикою. Тут ваша дитина зможе нарешті вдосталь повеселитися з друзями без стандартних аніматорів, з яскравими ведучими, які будуть не тільки професійно вести вечірку, але і володіють неймовірною харизмою і енергією, якої так часто не вистачає на звичайних дитячих святах.

Сучасний дитячий простір “Family Quest” знаходиться у найкращих ТРЦ Києва:

  • ТЦ “Gorodok Gallery” (м. Почайна)
  • ТРЦ “Космополіт” (м. Шулявська)
  • ТРЦ “New Way” (м. Харьківська)

Ви можете замовити квест для дітей у просторі “Family Quest” або в будь-якому зручному для вас місці. Працюють по всій Україні!

Замовте свято у Family організатора +38 (063) 395 73 72; +38 (099) 244 72 73; +38 (097) 793 57 83

Детальніше на сайті: https://familyquest.com.ua/